Iwona Dombek Rybczyńska   biogram

Panna z kotem, 2015

Olej, Płótno

Wymiary:   70 cm x 90 cm

500 zł
1 600 zł

*do ceny wlicytowanej należy doliczyć opłatę droit de suite, wynoszącą 5% ceny końcowej