IV Aukcja Nowej Sztuki - 19 listopada 2015, 19:00 (czwartek) - Warszawa, Pałac Konstantego Zamojskiego, ul. Foksal 2

IV Aukcja Nowej Sztuki

19 listopada 2015, 19:00 (czwartek)

Warszawa, Pałac Konstantego Zamojskiego, ul. Foksal 2Już po raz czwarty mam przyjemność przekazać Państwu katalog z dziełami sztuki będącymi przedmiotem aukcji organizowanej przez Dom Aukcyjny Art in House. Wśród wybranych przeze mnie prac można znaleźć obrazy i rzeźby Artystów o ugruntowanej pozycji na rynku, jak również tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z aukcjami, a ich warsztat artystyczny oraz pomysł na twórczość zwróciły moją uwagę. Szczególnie miło mi przedstawić w katalogu Twórców, którzy do tej pory nie współpracowali z Domem Aukcyjnym Art in House. 

Korzystając z okazji chciałabym podzielić się z Państwem dobrą wiadomością – Art in House weszło w ostatni etap organizacji wystawy i aukcji prac polskich artystów poza granicami Polski, w jednej z europejskich stolic w pierwszym kwartale przyszłego roku. Termin i miejsce aukcji zostaną podane w najbliższym czasie i mam nadzieję, że będą stanowić pozytywne zaskoczenie dla Państwa. Dokładamy starań, by dzieła na tej aukcji były dostępne również dla polskich klientów. Równocześnie chciałabym podziękować uczestnikom naszej ostatniej aukcji, która miała charakter charytatywny, z której zysk został przeznaczony na rzecz Fundacji Atelier pomagającej rozwijać talenty plastyczne dzieci, młodzieży i dorosłych. Mam nadzieję, że aukcje o charakterze charytatywnym na stałe wpiszą się do naszego kalendarza wydarzeń. 
Mam również nadzieję, że wybrane prace spotkają się z Państwa zainteresowaniem i będziecie Państwo czerpać przyjemość z udziału w licytacji. 


Serdecznie zapraszam do udziału w Czwartej Aukcji Nowej Sztuki organizowanej przez Dom Aukcyjny Art in House.

Katalog archiwalnej aukcji sztuki