Jan Bonawentura Ostrowski   biogram

Dziewczyna ze smokiem, 2019

Olej na płótnie

Wymiary:   81 cm x 100 cm

2 500 zł

6 500 zł

3 500 - 5 000 zł

Sygnowany u dołu