Jan Bonawentura Ostrowski biogram
Ptaszyny, 2024
Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 81 cm
3 000 zł
Estymacja 5 000 - 8 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 81 cm