Janina Kraupe-Świderska biogram
Kontrasty, 2004
Olej, Płótno
Wymiary: 50 cm x 50 cm
6 000 zł
7 500 zł
sygn. i opisana na odwrociu: JANINA KRAUPE | "KONTRASTY" | OLEJ 2004