Jarosław Jaśnikowski biogram
Ostatnie ognisko tej jesieni NR578, 2014
Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 60 cm
1 000 zł
26 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 60 cm