128
Joanna Plakiewicz biogram
Zwierzęta wodne (tryptyk), 1998
Olej, Płótno
Wymiary: 3 cm x 89 cm
920 zł
920 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 3 cm x 89 cm