Joanna Sarapata   biogram

École de Paris, 2021

Szlagmetal, Olej, Płótno

Wymiary:   110 cm x 110 cm

18 000 zł
Estymacja 25 000 - 35 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu