Joanna Sarapata biogram
Swan Lake II, 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 120 cm
1 000 zł
30 000 zł
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 120 cm