74. Aukcja Nowej Sztuki - 14 kwietnia 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

74. Aukcja Nowej Sztuki

14 kwietnia 2023, 19:30 (piątek)

Shark, 2021
Akryl, Płótno, 38 cm x 55 cm
1 000 zł
14 000 zł
Swan Lake II, 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
30 000 zł
Zagrajmy, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
8 000 zł
Czerwona krew, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
8 500 zł
Powód Wielkiej Inspiracji, 2012
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
30 000 zł
Natasza Mirak
Pachnidło, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
17 000 zł
Desire, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
4 500 zł
Tulipan pomarańczowy, 2018
Akryl, Płótno, 18 cm x 13 cm
1 000 zł
14 000 zł
Chaos na Placu Trzech Krzyży, 2022
Akryl, Płótno, 114 cm x 146 cm
1 000 zł
12 000 zł
Ballerina w zieleni, 2023
Pastel, Papier, 29 cm x 21 cm
1 000 zł
6 500 zł
W świetle odbitym, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
6 500 zł
Ford 1930, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Walter Grey, 2023
Akryl, Płyta, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
5 000 zł
AL JAZERA, klacz arabska, 2020
Ołówek, Papier, 61 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Małe ptaszki, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
ES 7, 2023
Technika własna, Olej, Płótno, 90 cm x 180 cm
1 000 zł
8 500 zł
Allegeretto, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 800 zł
Jeździec, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
8 000 zł
Romantyczka, 2023
Olej, Płótno, 150 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Longing for your love, 2023
Olej, Płótno, 140 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Złoto i czerwień, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Muzyczny duet, 2023
Olej, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Secatrity, 2023
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
26 000 zł
Wielki świat, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
4 800 zł
Gra światła w Obsydianopolis, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 160 cm
1 000 zł
22 000 zł
Szczęście 20, 2023
Akryl, Płótno, 79 cm x 119 cm
1 000 zł
8 000 zł
Złota rybka, 2017
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
6 500 zł
Bliżej, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
3 200 zł
Dom Pana Chagalla, 2023
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Ladybag, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Uczta
Olej, Płótno, 68 cm x 49 cm
1 000 zł
2 600 zł
Pod wodą
Olej, Płyta, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Lawendowe ogrody, 2023
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Tajemnice Ogrodu 2, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Przy plaży, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
5 500 zł
Karminowy dotyk, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
Carlo, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Dryfująca wyspa, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
5 500 zł
Przez Atlantyk, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
Wieczór w Aretuzie, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 150 cm
1 000 zł
3 800 zł
Kolory w mieście, 2023
Akwarela, Papier, 38 cm x 56 cm
1 000 zł
1 200 zł
Posiłek przed burzą III, 2023
Akwarela, Papier, 34 cm x 50 cm
1 000 zł
1 800 zł
Panta Rhei, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Ukojenie, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Jemioły, 2008
Olej, Płótno, 160 cm x 200 cm
1 000 zł
4 500 zł
Eugeniusz Ochonko
Magico pasion del baile, 2021
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Storks Tenderness, 2023
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
3 500 zł
Basia, Basia, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 50 cm x 65 cm
1 000 zł
3 500 zł
Złote jajko, 2019
Olej, Płótno, 75 cm x 114 cm
1 000 zł
1 300 zł
Triple east, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Czarne ptaki plus albinos, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Energia Natury, 2023
Akryl, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
1 500 zł
Poranna playlista, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Akuku!, 2023
1 000 zł
1 600 zł
Wieczór na Złotej, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
Bloki pełne XX, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 85 cm
1 000 zł
1 100 zł
Kompozycja V, 2019
Olej, Płótno, 120 cm x 140 cm
1 000 zł
1 200 zł
Zdarzenia, 2022
Technika własna, Olej, Płótno, 105 cm x 105 cm
1 000 zł
3 000 zł
Rien ne va plus, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Mariusz Cichoń
Ziobkacz, 2020
Olej, Płyta, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ostatni (pierwszy), 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 110 cm
1 000 zł
1 400 zł
Bezsenność, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Słoneczne opowieści, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 700 zł
Kot, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
1 600 zł
Somewhere on a Distant Shore, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Burza, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
1 400 zł
Moon Inspiration, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
3 200 zł
Lake harbour, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Rejs, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 400 zł
Terra Nova, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Nguni, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
City light, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 150 cm
1 000 zł
2 600 zł
Blinded by the Lights, 2023
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Bez tytułu, 2017
Technika własna, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Akt, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 600 zł
Fun, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 200 zł
Wyjątkowa, 2023
Akryl, Płótno, 160 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Club, 2022
Akryl, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 400 zł
Uniesieni, 2023
Akryl, Płótno, 92 cm x 65 cm
1 000 zł
1 700 zł
Laa, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 000 zł
Przemiana, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Len, 2023
Akryl, Płyta, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 600 zł
Michał Wróbel
W H I T E. G R E Y. E A R T H., 2023
Akryl, Płótno, 150 cm x 130 cm
1 000 zł
2 400 zł
105
Noble horse, 2022
1 000 zł
1 000 zł
106
Na bombę!, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
108
Absolutna precyzja #2, 2023
Olej, Płótno, 130 cm x 130 cm
1 000 zł
1 000 zł
110
W zachwycie, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
111
Leśna sjesta, 2023
Akryl, Płótno, 65 cm x 73 cm
1 000 zł
1 200 zł
112
Bal u Arlekina, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
114
Stripes, 2023
Akryl, Płótno, 160 cm x 60 cm
1 000 zł
1 800 zł
115
Jadwiga, 2022
Akryl, Płótno, 55 cm x 40 cm
1 000 zł
1 300 zł
116
Śnieżynka II, 2018
Ceramika, 60 cm x 40 cm x 25 cm
1 000 zł
3 800 zł
117
Na lodzie, 2022
Kamień, 42 cm x 33 cm x 25 cm
1 000 zł
7 000 zł
118
Tiiu, 2023
Metal, 136 cm x 30 cm x 30 cm
1 000 zł
1 500 zł
119
Zaduma, 2023
Metal, Ceramika, Drewno, 37 cm x 20 cm x 12 cm
1 000 zł
1 200 zł
120
Rycerz, 2023
Ceramika, 55 cm x 48 cm x 25 cm
1 000 zł
3 500 zł