Joanna Sierko-Filipowska biogram
Anioł w czarnych pantofelkach, 2013
Olej, Płótno
Wymiary: 60 cm x 50 cm
10 000 zł
23 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 60 cm x 50 cm