Joanna Sierko-Filipowska biogram
Obrazek na szczęście, 2019
Olej, Płótno
Wymiary: 30 cm x 24 cm
2 000 zł
2 800 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 30 cm x 24 cm