II Aukcja Klasyków Współczesności - 12 kwietnia 2019, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

II Aukcja Klasyków Współczesności

12 kwietnia 2019, 19:30 (piątek)

Kobieta i żółte Bugatti, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
7 000 zł
19 000 zł
Akt z gałązką, 2017
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
4 000 zł
8 000 zł
Ponad Czasem II, 2016
Technika własna, 100 cm x 100 cm
4 000 zł
4 000 zł
Wieczór, 2013
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
8 000 zł
9 000 zł
Lato, rzeka Bug, 2017
Olej, Płótno, 40 cm x 100 cm
7 000 zł
8 000 zł
Portret Ptasznika, 1972
Technika własna, 100 cm x 70 cm
30 000 zł
30 000 zł
Teren dla odchodzacego swiatła, 1970
Pastel, 67 cm x 51 cm
5 000 zł
8 000 zł
Golgotha, 2005
Technika własna, 70 cm x 50 cm
3 000 zł
5 500 zł
Kobaltowe tulipany, 2019
Akryl, Płótno, 65 cm x 81 cm
25 000 zł
25 000 zł
Matylda, 2015
Olej, Płótno, 38 cm x 30 cm
2 800 zł
2 800 zł
Tulipany, 2019
Olej, Płótno, 150 cm x 180 cm
9 000 zł
11 000 zł
Akt w pracowni, 2015
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
2 500 zł
2 600 zł
Powrót, 2019
Olej, Płótno, 40 cm x 40 cm
2 500 zł
3 500 zł
Between the covers 27, 1970
Tusz, Papier, 81 cm x 60 cm
3 000 zł
3 500 zł
Koniki, 1994
Tusz, Gwasz, Papier, 31 cm x 53 cm
3 800 zł
7 000 zł
Łoś, 1963
Akwarela, 26 cm x 34 cm
3 000 zł
3 000 zł
Piwonie, 2016
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
6 000 zł
8 000 zł
Portret Oli w czarnej koronce, 2018
Olej, Płótno, 40 cm x 45 cm
4 000 zł
4 000 zł
Magdalena, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
4 000 zł
6 500 zł
Spowiedź, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
4 000 zł
5 000 zł
Jerzy Panek
Autoportret, 1996
Pastel, Papier, 26 cm x 21 cm
2 000 zł
Jerzy Panek
Autoportret, 1996
Pastel, 26 cm x 21 cm
2 000 zł
Jacek Pałucha
Jacek Pałucha, 2001
Olej, Płótno, 38 cm x 30 cm
1 600 zł
1 800 zł
Moulin Rouge - chwila wspomnień, 2017
Olej, Płyta, 73 cm x 53 cm
5 000 zł
5 000 zł
Smak przelotnego pożądania, 2002
Papier, 80 cm x 65 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ślady na Łękuku, 2018
Technika własna, 40 cm x 50 cm
3 500 zł
3 500 zł
Znikający horyzont, 2015
Olej, Płótno, 30 cm x 21 cm
1 000 zł
1 100 zł
Bez tytułu, 1940
Litografia, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
2 200 zł
Bez tytułu, 1940
Litografia, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
1 400 zł
Stroje ludowe z regionu krakowskiego, 1939
Gwasz, 24 cm x 22 cm
1 200 zł
1 200 zł
Stroje ludowe z Łowicza, 1939
Gwasz, 24 cm x 22 cm
1 200 zł
1 600 zł
Stroje ludowe zbójeckie, 1939
Gwasz, 24 cm x 22 cm
1 200 zł
1 600 zł
Stroje ludowe z Kujaw, 1939
Gwasz, 24 cm x 22 cm
1 200 zł
1 200 zł