Joanna Sierko-Filipowska   biogram

Zgubione pióro, 2018

Olej, Płótno

Wymiary:   70 cm x 50 cm

15 000 zł
Estymacja 25 000 - 35 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu