Jolanta Caban   biogram

Martwa natura z czerwonym rondelkiem, 2017

Olej, Płótno

Wymiary:   60 cm x 150 cm

1 500 zł
Estymacja 2 500 - 4 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu