Jolanta Zdrzalik biogram
Zrodzony z tęsknoty, 1992
Olej, Płyta
Wymiary: 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 300 zł
podlega droit de suite
sygn. p.d.: JZdrzalik oraz opisany na odwrocie: Jolanta Zdrzalik 91 / Zrodzony z tęsknoty