Józef Panfil biogram
Martwa natura z chlebem i dzbankami (tryptyk)
Olej, Płótno
Wymiary: 24 cm x 77 cm
1 000 zł
6 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 24 cm x 77 cm