89. Aukcja Nowej Sztuki - 13 lipca 2024, 19:30 (sobota) - Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

89. Aukcja Nowej Sztuki

13 lipca 2024, 19:30 (sobota)

Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

Focused, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
28 000 zł
Love is all around, 2024
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
13 000 zł
Show must go on, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Hypatia, 2023
Olej, Płótno, 93 cm x 72 cm
1 000 zł
9 000 zł
Regaty, 2012
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
28 000 zł
Tulia, 2024
Tempera, Deska, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Portret semantyczny 45, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Bez tytułu, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
5 000 zł
Portret śpiącej kobiety, 2011
Olej, Płótno, 100 cm x 81 cm
1 000 zł
3 000 zł
Bez tytułu (orange planet), 2022
Olej, Płótno, 65 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Aurora, 2024
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
2 800 zł
Marsjański łowca, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
4 800 zł
Materialne okrywy II, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
4 800 zł
Namalowana światłem, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
15 000 zł
Słoneczny duet, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 81 cm
1 000 zł
5 500 zł
Bon Voyage. Cadilac 1930, 2024
Olej, Płótno, 40 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Ustka taka Boska, 2024
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
24 000 zł
Szczęście 42, 2024
Akryl, Płótno, 79 cm x 119 cm
1 000 zł
11 000 zł
Cartier House New York, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 130 cm
1 000 zł
19 000 zł
Galaktyka z Obsydianopolis, 2024
Akryl, Płótno, 105 cm x 170 cm
1 000 zł
30 000 zł
Sopot, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
7 000 zł
Wyspy Moa, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Forum, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
5 000 zł
Gotycka impresja, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Imaginarium II, 2022
Olej, Płótno, 110 cm x 150 cm
1 000 zł
3 800 zł
Vivace, 2024
Technika własna, Akryl, Płótno, 70 cm x 140 cm
1 000 zł
9 500 zł
Idee Fixe, 2024
Akryl, Płótno, 81 cm x 81 cm
1 000 zł
4 500 zł
Długi wieczorny spacer, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
5 000 zł
Ogień, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Spacer, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
7 000 zł
Moje miejsce, 2024
1 000 zł
2 400 zł
Oksymoron III, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
8 500 zł
Ich dwoje, 2020
Olej, Płótno, 65 cm x 81 cm
1 000 zł
6 500 zł
bez tytułu (Samotny na morzu)
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Na wykusie, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
4 500 zł
Kotek, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 400 zł
Święto polifonii, 2024
Olej, Płótno, 140 cm x 190 cm
1 000 zł
6 000 zł
Papierowe wakacje, 2024
1 000 zł
2 800 zł
Słomkowe kapelusze, 2024
Olej, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
4 000 zł
Ulotna, 2021
Olej, Płótno, 150 cm x 120 cm
1 000 zł
14 000 zł
Royal, 2024
Olej, Płótno, 140 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Balerina na sofie, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
9 w skali Beauforta, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 600 zł
Odbicie myśli, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Duet Red Poppies, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Friends, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 220 cm
1 000 zł
3 800 zł
Wakacje, 2024
Akryl, Płótno, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
1 500 zł
Król Puszczy, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 900 zł
Ognista Wieża, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
4 800 zł
Numer 5, 2024
1 000 zł
1 500 zł
Różowa Melodia, 2024
1 000 zł
3 000 zł
W stronę marzeń, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
1 400 zł
Piknik, 2021
Olej, Płyta, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
1 500 zł
Pirata, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 800 zł
Nereida, 2024
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
4 000 zł
Futura 2035, 2024
Akryl, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
3 800 zł
Thanks for watching, 2024
Olej, Płótno, 150 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Wieczór i fantasmagorie, 2024
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Zwierzęta przy źródle, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Pejzaż z balonem, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Wehikuł czasu, 2024
Olej, Płótno, 85 cm x 70 cm
1 000 zł
5 500 zł
Błękitna opowieść, 2024
Olej, Płyta, 65 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Wspomnienia niesione przez wiatr, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
3 500 zł
Rodzina panter (9z100)
Inkografia, Papier, 47 cm x 44 cm
1 000 zł
2 400 zł
Rybi ogon I z XX, 2024
Inkografia, Papier, 23 cm x 29 cm
1 000 zł
2 000 zł
Siatkówka, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 600 zł
Love trip, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 300 zł
Piknik, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Safari, Pora Deszczowa, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
W siódmym niebie, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Nastroje dnia, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Oczy szeroko zamknięte, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Every part of me, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Wzgórze, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Roztoczańska bajka 263, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Follow Me, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Powoli, powoli płynie czas, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Welcome to paradise, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
2 800 zł
Kwartet, 2005
Akryl, Płótno, 33 cm x 41 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ja tu poczekam, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 900 zł
Nadzieja, 2024
Olej, Płótno, 150 cm x 180 cm
1 000 zł
3 500 zł
Szept, 2024
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 600 zł
Dysponent dywanu, 2024
Akryl, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
1 100 zł
Co głupiemu po rozumie, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 500 zł
Babie lato, 2024
Węgiel, Akryl, Papier, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
1 100 zł
Night talks, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Nieświadomość III, 2024
1 000 zł
3 800 zł
California, 2024
Akryl, Płótno, 75 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
Bez tytułu z cyklu Odpoczynek, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 130 cm
1 000 zł
1 200 zł
Ocean, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
105
Gdańsk, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
106
Spotkania na plaży, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
108
Relaks Elizy, 2024
Akwarela, Papier, 36 cm x 51 cm
1 000 zł
1 500 zł
109
Sunrise color mood, 2024
1 000 zł
1 500 zł
110
Viridis, 2024
Technika własna, Akryl, Płótno, 120 cm x 95 cm
1 000 zł
2 000 zł
112
Eleusa, 2024
Tempera, Karton, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
2 400 zł
113
Będzie ogień, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
114
Obraz kontrolny, 2024
1 000 zł
1 600 zł
115
Zaura, 2024
1 000 zł
1 100 zł
116
Czarna, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
117
Lady Akwamaryna, 2024
Kamień, Ceramika, 70 cm x 40 cm x 40 cm
1 000 zł
4 500 zł
118
Czas minionej wojny, 2024
Ceramika, 55 cm x 25 cm x 25 cm
1 000 zł
1 500 zł
119
Anioł miedzianoskrzydły
Drewno, 120 cm x 64 cm x 5 cm
1 000 zł
3 500 zł
120
Ato, 2024
Metal, 230 cm x 40 cm x 40 cm
1 000 zł
5 000 zł