J.S. Niewiarowski biogram
Sianokosy, 2004
Olej, Płótno
Wymiary: 27 cm x 41 cm
1 200 zł
Estymacja 2 000 - 2 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 27 cm x 41 cm