Kajetan Sosnowski   biogram

Pokój, 1982

Technika własna, Płótno

Wymiary:   130.5 cm x 101 cm

45 000 zł
Estymacja 60 000 - 80 000 zł

Technika własna, obraz szyty, dzielony na 6 części (płótno 130,5 x 101 cm), sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `KAJETAN SOSNOWSKI Z CYKLU "UKŁADY RÓWNOWARTOSCIOWE" obraz szyty "POKÓJ" / tryptyk część III 1982 Kajetan` (sygnatura na zawiniętym skraju płótna, na blejtramie). Obraz oryginalnie naciagnięty na blejtram przez artystę w latach 80. Posiada certyfikat autentyczności.