Karol Bąk biogram
Czarna Madonna, 2004
Olej, Płótno
Wymiary: 50 cm x 50 cm
25 000 zł
25 000 zł
sygn. i opisany p.d. oraz p.l
sygnatura autorska na odwrociu.