Katarzyna Kania biogram
Teatr Nieśmiertelności. Akt XII - Czarna Dama, 2021
Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 150 cm
12 000 zł
14 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 150 cm