Katarzyna Karpowicz biogram
Ulica T.S. Eliota (tryptyk), 2017
Olej, Płótno
Wymiary: 210 cm x 100 cm
1 000 zł
28 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 210 cm x 100 cm