Katarzyna Słowiańska-Kucz biogram
Biedna sukienka, 2016
Olej, Płótno
Wymiary: 73 cm x 54 cm
1 000 zł
12 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 73 cm x 54 cm