69. Aukcja Nowej Sztuki - 18 listopada 2022, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

69. Aukcja Nowej Sztuki

18 listopada 2022, 19:30 (piątek)

Calm, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
22 000 zł
Life in my hands, 2022
Olej, Płótno, 140 cm x 90 cm
1 000 zł
35 000 zł
Spotkanie w tropikach, 2022
Akryl, Płyta, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
14 000 zł
Tango Parisien, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
20 000 zł
Trzy księżyce, 2022
Akryl, Płótno, 110 cm x 70 cm
1 000 zł
8 000 zł
Prima Vera of Boticelli, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
11 000 zł
Dziewczyna z gepardem, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Biedna sukienka, 2016
Olej, Płótno, 73 cm x 54 cm
1 000 zł
12 000 zł
Maki różowe, 2022
Akryl, Płótno, 114 cm x 146 cm
1 000 zł
6 000 zł
Automobil, 2016
Technika własna, Akryl, Płótno, 93 cm x 120 cm
1 000 zł
12 000 zł
Victory, 2022
Akryl, Płótno, 130 cm x 130 cm
1 000 zł
9 500 zł
Mrok Obsydianopolis, 2022
Akryl, Płótno, 160 cm x 100 cm
1 000 zł
12 000 zł
Duet II, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
6 000 zł
Siena, 2022
Technika własna, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
11 000 zł
Portret z ptakiem, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
4 000 zł
Szpak, 2022
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Gdzieś, 2022
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
26 000 zł
Nieznośna lekkość bytu, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Spaleni słońcem, 2022
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Estepona, 2022
Olej, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Spokój, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
8 500 zł
Popołudnie, 2022
1 000 zł
3 500 zł
WILD SYMPHONY, 2022
1 000 zł
3 500 zł
Toskania, 2022
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Kocie bajki, Hipnotyzer, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 600 zł
Długa rozmowa, 2022
Szlagmetal, Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Anioł, 2022
Olej, Płótno, 63 cm x 83 cm
1 000 zł
5 500 zł
Chwile, 2022
Akryl, Płótno, 50 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Nuta gracji, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Eugeniusz Ochonko
Misterios imaginactiones del baile, 2021
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 200 zł
The collar, 2014
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Hidden thoughts, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Duet Akman, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Popołudnie Fauna, 2022
Olej, Płótno, 150 cm x 200 cm
1 000 zł
4 500 zł
Radosny pląs, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Dziewczyna w błękitnej sukni, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Kruk, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Ocean spokoju, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Zawieszenie broni, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 140 cm
1 000 zł
1 500 zł
Dzień w Monte Carlo, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Nemesis II, 2022
Olej, Płótno, 95 cm x 80 cm
1 000 zł
8 500 zł
Inwazja, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
1 200 zł
Silencio, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
27, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Fashionists, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
2 000 zł
Liryczne spojrzenie, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Dwutakt, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 200 zł
Taka jedna w Toskanii, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Barwne tajemnice, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Fantazmat, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Dziewczyna z wiankiem, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 200 zł
Ciekawski, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
I am here, on my own, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Pigwy, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
Piękny umysł, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pierwsza miłość, 2020
Olej, Płótno, 85 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Sell love, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Pejzaż spokojny, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Duch Puszczy, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Żywa arka, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
2 800 zł
Kopciuszek, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
1957 Jaguar Xk-SS, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Portal Czasu, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
6 500 zł
Kobietka, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
5 500 zł
Wspomnienie, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Klaudia Krzosek
W Efezie z cyklu Światło po przejściach, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
1 700 zł
Odpoczynek, 2022
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Karuzela, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Szalony Paryż, 2022
Akwarela, Papier, 36 cm x 58 cm
1 000 zł
1 500 zł
Infinite color map, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
White Mindfulness, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Echo, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 800 zł
Świetliki, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
1 500 zł
Odbicie, 2017
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Iluminacje, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Opowieść, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Obraz biały VII, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
Ocean Indyjski, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Orzeł, 2016
Akryl, Olej, Płyta, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
3 800 zł
Kuglarz, 2017
Grafika cyfrowa, Płyta, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Przejście, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Mewy, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 500 zł
W stronę ciszy, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Upalny poranek, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 95 cm
1 000 zł
2 600 zł
Malwina Jagóra
Przez Twoje objecia drży we mnie wszystko, 2022
1 000 zł
2 000 zł
Pływak, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
1 800 zł
Muzeum oceanu, 2022
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 300 zł
Dzwoni Papuga, 2022
Olej, Płótno, 95 cm x 75 cm
1 000 zł
2 200 zł
Król Janusz III, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
5 000 zł
W buduarze, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
Jesienne miraże, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 100 zł
105
Bez tytułu (Skrzypek), 2022
Tusz, Pastel, Papier, 35 cm x 50 cm
1 000 zł
2 600 zł
106
Znak czasu, 2022
Ceramika, 70 cm x 50 cm x 50 cm
1 000 zł
7 000 zł
107
Bert, 2022
Metal, 190 cm x 43 cm x 38 cm
1 000 zł
4 500 zł
108
Polska, 2022
Ceramika, 60 cm x 26 cm x 14 cm
1 000 zł
4 800 zł