_____ _Jaruszewska
Bez tytułu (Krzyż i Aureola), 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Malwina Jagóra
Przez Twoje objecia drży we mnie wszystko, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł