Katarzyna Słowiańska-Kucz   biogram

Para, 2019

Olej, Płótno

Wymiary:   30 cm x 30 cm

1 000 zł

<p>Literatura:</p> <p>- Wystawiany w trakcie Nocy Muze&oacute;w &ndash; Wystawa Dwa horyzonty 2019 Galeria Sztuki Wsp&oacute;łczesnej 101 Projekt, Warszawa<br />- Pochodzenie: kolekcja prywatna, Polska</p>