Katarzyna Słowiańska-Kucz biogram
Spotkanie nieba i ziemi, 2023
Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 120 cm
1 000 zł
11 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 120 cm