Katarzyna Słowiańska-Kucz biogram
Taniec, 2019
Olej, Płótno
Wymiary: 30 cm x 30 cm
1 000 zł
3 500 zł
Literatura:
- Wystawiany w trakcie Nocy Muzeów – Wystawa Dwa horyzonty 2019 Galeria Sztuki Współczesnej 101 Projekt, Warszawa
- Pochodzenie: kolekcja prywatna, Polska