Katarzyna Słowiańska-Kucz biogram
W różanym ogrodzie, 2019
Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 120 cm
1 000 zł
12 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 120 cm