V Aukcja w Galopie - 11 października 2024, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

V Aukcja w Galopie

11 października 2024, 19:30 (piątek)

Race, 2018
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
11 000 zł
Horse Duo, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Polo, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 65 cm
1 000 zł
1 000 zł
Koń pustynny, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
5 500 zł
Dziewczyna z telefonem, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Bursztynowe światło, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Dzikość myśli, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Freedom, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
5 500 zł
Tabun, 2024
1 000 zł
3 000 zł
Tabun. Kare konie
Tusz, Gwasz, Papier, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
20 000 zł
Tabun, 2021
Tusz, Akwarela, Karton, 43 cm x 65 cm
1 000 zł
20 000 zł
Prado, 2021
Ołówek, Karton, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
Erantis, 2020
Ołówek, Karton, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Czumak, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 300 zł
Rżący Żmudzin, 2024
Ołówek, Karton, 41 cm x 29 cm
1 000 zł
1 000 zł
Stado arabów, 2024
Ołówek, Karton, 28 cm x 59 cm
1 000 zł
1 600 zł
K14, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Cisza i zaufanie, 2024
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
2 400 zł
Jeleń, 2010
Olej, Płyta, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 800 zł
Ptak-koń, 2011
Olej, Płyta, 106 cm x 73 cm
1 000 zł
1 600 zł
Na saniach, poł. XX w.
Olej, Płótno, 70.5 cm x 101 cm
1 000 zł
1 500 zł
W drodze, poł. XX w.
Olej, Płótno, 69 cm x 99 cm
1 000 zł
3 500 zł
Jeździec, 2018
Tusz, Akryl, Papier, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Konie, 2020
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
O świcie, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Z wody, 2024
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pojedynek Don Kichota, 2002
Olej, Płótno, 130 cm x 110 cm
1 000 zł
5 000 zł
Hussar, 2024
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
1 300 zł
Spojrzenie, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
W stronę morza, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Galop ulotny, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Podróżujący artyści, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 300 zł
Koń szary, 2024
Akryl, Płótno, 160 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Chwilo trwaj, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
bez tytułu
Tusz, Papier, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
8 000 zł
Gonitwa, 2024
Tusz, Akwarela, Karton, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 600 zł
Champion, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Szał, 2024
Akryl, Płótno, 74 cm x 54 cm
1 000 zł
1 000 zł
Byk, 2024
Akryl, Płyta, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Selfie, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Eliza i jej rumak, 2024
Akwarela, Papier, 51 cm x 36 cm
1 000 zł
1 000 zł
Kresy Drohobycz, 2004
Olej, Płótno, 30 cm x 40 cm
1 000 zł
2 000 zł
Bull of power, 2024
Ceramika, 66 cm x 55 cm x 35 cm
1 000 zł
3 500 zł
Konik beskidzki
Drewno, 50 cm x 25 cm x 15 cm
1 000 zł
1 300 zł
Szarża Lekkiej Brygady 2.11, 2024
Ceramika, 55 cm x 30 cm x 20 cm
1 000 zł
2 000 zł
Damy radę, 2022
Ceramika, Drewno, 31 cm x 28 cm x 10 cm
1 000 zł
1 400 zł
Koń, 2024
Metal, Drewno, 34 cm x 29 cm x 10 cm
1 000 zł
3 500 zł
Konik
Ceramika, 30 cm x 32 cm x 8 cm
1 000 zł
1 000 zł
Koń, 2018
Drewno, 200 cm x 250 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł