Katarzyna Słowiańska-Kucz biogram
Zaproszenie do tańca I, 2018
Olej, Płótno
Wymiary: 46 cm x 38 cm
1 000 zł
5 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 46 cm x 38 cm