Konrad Hamada biogram
Pokusy, Uniesienia, Maski, W objęciach zła, 2021
Olej, Płótno
Wymiary: 170 cm x 280 cm
10 000 zł
26 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 170 cm x 280 cm