Krystyna Khvostyk biogram
Dynia, 2022
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 85 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 85 cm x 70 cm