Krzysztof Kopeć biogram
Szepty snów podróży, 2024
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 95 cm x 130 cm
1 000 zł
3 000 zł
Obraz "Szepty snów podróży" został nagrodzony we wrześniu 2024 roku na XIV Ogólnopolskim Konkursie "Poznański Salon Robinsonada" zorganizowanym przez Wielkopolski Związek Artystów Plastyków.