Krzysztof Ludwin   biogram

Barcelona. Plac parasoli i pomarańczy, 2020

Olej, Płótno

Wymiary:   100 cm x 110 cm

3 000 zł
Estymacja 5 000 - 7 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu