Krzysztof Ludwin   biogram

Przetykany kilim Lanckorony, 2020

Akwarela, Papier

Wymiary:   56 cm x 76 cm

1 500 zł
Estymacja 3 000 - 5 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu