Krzysztof Pająk   biogram

Alfabet 5 z cyklu Kody DNA, 2020

Akryl, Olej, Płótno

Wymiary:   118 cm x 118 cm

6 000 zł
6 000 zł

Sygn.i opisany na odwrociu. Obrazy z cyklu „Kody DNA” to rozważania artysty nad znaczeniem DNA - nośnika informacji genetycznych. To świat pełen najróżniejszych form i kolorów odnoszących się do naszego życia biologicznego i mentalnego. Krzysztof Pająk konsekwentnie ukazuje koloryt życia odnosząc się do struktury, barwy i nastroju. Świat dla tego artysty pełen jest niedopowiedzeń i nieoczywistości – takie też są jego obrazy.