Krzysztof Pająk   biogram

Żółta bryza, 2021

Olej, Płótno

Wymiary:   80 cm x 80 cm

3 000 zł
Estymacja 5 000 - 7 000 zł

Krzysztof Pająk zajmuje się malarstwem, projektowaniem i fotografią. Jego prace przyciągają różnorodną kolorystyką. Przedstawiają fantastyczne pejzaże, futurystyczne miasta, ludzi i zwierzęta biorących udział w zabawach i obrządkach. Źródłem inspiracji dla artysty jest mitologia, sztuka starożytnego Egiptu, opowieści biblijne i codzienne życie.