Krzysztof Piętka   biogram

Bez tytułu, 2015

Olej, Płótno

Wymiary:   100 cm x 80 cm

1 000 zł

<p>Literatura:<br />- katalog wystawy Bez ram | Unframed, Białystok 2019, Wydawca: Muzeum Podlaskie w Białymstoku, str.115 (reprod.) ISBN 978-83-950007-8-2; katalog wystawy dołączony do pracy<br />- obraz prezentowany w programie cyklicznym Przystanek Kultura TVP3 https://www.youtube.com/watch?v=bJD2QTOD-OY<br />Pochodzenie: kolekcja prywatna, Polska</p>