Krzysztof Wiśniewski biogram
Dom wschodzącego słońca, 2021
Olej, Płótno
Wymiary: 65 cm x 81 cm
8 000 zł
14 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 65 cm x 81 cm