Maciej Cieśla biogram
Dwie dziewczyny przy oknie, martwa natura i dwa kruki, 2018
Olej, Płótno
Wymiary: 106 cm x 96 cm
1 000 zł
1 600 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 106 cm x 96 cm