XXIII AUKCJA NOWEJ SZTUKI - 11 maja 2018, 19:30 (piątek) - Al. Jerozolimskie 107, Warszawa

XXIII AUKCJA NOWEJ SZTUKI

11 maja 2018, 19:30 (piątek)

Al. Jerozolimskie 107, Warszawa

Barwy ochronne, 2018
Spray, Akryl, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
9 000 zł
Trzy kontynenty, 2018
Olej, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
6 000 zł
Grand Prix Monaco, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
8 500 zł
Octobre, 2018
Akryl, Płótno, 92 cm x 65 cm
1 000 zł
1 500 zł
Folk loklany V, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Kolorowo, 2018
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Jesienne miasta 1, 2016
Technika własna, 70 cm x 150 cm
1 000 zł
3 500 zł
Po przedstawieniu, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Pył, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
5 500 zł
Madonna, 2018
Olej, Płótno, 65 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Mali artyści, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
Już zakwitły wiśnie, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Harfistka, 2017
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
1 700 zł
Narodziny Wenus 1, 2018
Akryl, Papier, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Żólte tulipany, 2018
Akryl, Płótno, 33 cm x 24 cm
1 000 zł
3 000 zł
Infinity, 2014
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
Trzy pawie, 2017
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Oczekiwanie, 2016
Olej, Płótno, 73 cm x 92 cm
1 000 zł
2 500 zł
Melancholia, 2018
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Półakt, 2018
Olej, Płótno, 54 cm x 41 cm
1 000 zł
2 200 zł
Pokusa, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Telefon zaufania, 2018
Akryl, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
2 000 zł
W pokoju, 2018
Olej, Płótno, 160 cm x 80 cm
1 000 zł
1 700 zł
Chmielna #2, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 110 cm
1 000 zł
3 000 zł
Evening tram, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
NYC RED, 1998
Olej, Płótno, 90 cm x 140 cm
1 000 zł
3 800 zł
Dom kart, 2018
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
1 400 zł
Maciej Cieśla
Dwie dziewczyny przy oknie, martwa natura i dwa kruki, 2018
Olej, Płótno, 106 cm x 96 cm
1 000 zł
1 600 zł
Flying circus, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Chillout, 2018
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
2085, 2017
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Iluzja, 2018
Olej, Płótno, 146 cm x 61 cm
1 000 zł
1 000 zł
Intuicja, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Entuzjastyczne powitanie, 2017
Olej, Płótno, 120 cm x 130 cm
1 000 zł
2 400 zł
Świtem, 2018
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
Piniowa rapsodia, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 100 zł
I niech stanie się ziemia, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Poranek w Crail Harbour, 2018
Olej, Płótno, 48 cm x 40 cm
1 000 zł
1 100 zł
Bez tytułu, 2018
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
1 100 zł
Czapla, 2018
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Girl on the moon, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 900 zł
Czas i przestrzeń, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 1470 cm
1 000 zł
2 200 zł
Emile Zola z cyklu Metro, 2018
Akryl, Płótno, 115 cm x 115 cm
1 000 zł
3 000 zł
Śniadanie na trawie, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 130 cm
1 000 zł
2 200 zł
Horyzont, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 130 cm
1 000 zł
1 000 zł
Nim zapadnie zmrok, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Z wiatrem, 2018
Olej, Płótno, 73 cm x 92 cm
1 000 zł
3 800 zł
Perlica, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 30 cm
1 000 zł
1 200 zł
Sea bacon, 2018
Olej, Płótno, 90 cm x 116 cm
1 000 zł
1 800 zł
Pomarańczarka, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Zaklęta w dźwiękach, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Jarosław Szewczyk
Rediddo, 2017
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 600 zł
Gaudium Mare, 2018
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Portret emocjonalny, 2018
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pink, 2018
Akryl, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Król as kier, 2018
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Selfie, 2018
Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Zostań moją zorzą, 2018
Technika własna, 142 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Zmieniam się, 2018
Technika własna, 120 cm x 150 cm
1 000 zł
1 200 zł
Małpi gaj, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Kruk, 2018
Olej, Płótno, 35 cm x 45 cm
1 000 zł
1 600 zł
Magnolia, 2018
Akryl, Płótno, 170 cm x 140 cm
1 000 zł
1 000 zł
Miasto 066 (dyptyk), 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 240 cm
1 000 zł
1 800 zł
Barbara Kozaczkiewicz
Plamy, 2017
Olej, Płótno, 180 cm x 180 cm
1 000 zł
Walk on the wild side, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Małpy, 2017
Olej, Płótno, 120 cm x 160 cm
1 000 zł
1 300 zł
Taste of…, 2017
Akwarela, 57 cm x 47 cm
1 000 zł
1 000 zł
Jesień 69, 2018
Ceramika, 45 cm x 20 cm
1 000 zł
1 500 zł
Nigdy wcześniej, 2018
Ceramika, 48 cm x 28 cm
1 000 zł
2 800 zł
Krótki zimowy dzień, 2018
Brąz, Granit, 65 cm x 10 cm
1 000 zł
3 500 zł
Nosorożce, 2018
Ceramika, 40 cm x 24 cm
1 000 zł
1 000 zł