Magdalena Jędrzejczyk biogram
Białe zabawki - koparka, 2015
Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 800 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 120 cm