X Aukcja Nowej Sztuki - 14 sierpnia 2016, 19:00 (niedziela) - Sopot, Dworek Sierakowskich - "Młody Byron", ul. Józefa Czyżewskiego 12

X Aukcja Nowej Sztuki

14 sierpnia 2016, 19:00 (niedziela)

Sopot, Dworek Sierakowskich - "Młody Byron", ul. Józefa Czyżewskiego 12

To już trzecia aukcja Art in House w Sopocie. Cieszymy się, że nasze wydarzenia mają szansę wpisać się nas stałe w kalendarz trójmiejskich wydarzeń. Mam nadzieję, że dzieła sztuki które przedstawiamy w aukcyjnym katalogu przypadną Państwu do gustu. Podobnie jak w roku ubiegłym, kierując się letnią atmosferą panującą w Sopocie, starałam się dobrać obrazy odzwierciedlające sielski urlopowy nastrój. Dlatego w naszym katalogu znajdziecie Państwo dużo prac wesołych, przesyconych kolorem, wypełnionych słońcem. Szczególną uwagę chciałabym zwróci na twórczość artystów odnoszących w ostatnim czasie spore sukcesy na aukcyjnym rynku: Wojciecha Brewki, Mirelli Stern, Lecha Batora, Krzysztofa Ludwina, związanego z Pomorzem Piotra Szwabe, Aleksandra Kormana, Grzegorza Klimka, czy Violi Tycz.

Fight, 2016
Akryl, Płótno, 170 cm x 150 cm
1 000 zł
5 000 zł
Czerwone niebo, 2011
Olej, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
8 500 zł
Marzycielka, 2016
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 400 zł
Powrót do przyszłości, 2015
Olej, Płótno, 80 cm x 140 cm
1 000 zł
5 000 zł
Nad brzegiem własnego nieba, 2016
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Cisza pachnąca makami, 2016
Technika własna, 90 cm x 50 cm
1 000 zł
1 100 zł
Dama z sarną, 2016
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 400 zł
Martwa natura z owocami, 2016
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
Spacer, 2016
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Kształt 2/3, 2016
Technika własna, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 400 zł
Wino truskawkowe, 2016
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Talent, 2016
Olej, Płótno, 81 cm x 65 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ulotne myśli, 2016
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Juliusz Lewandowski
Bójka w barze, 2016
Akryl, Płótno, 90 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Elegantka, 2016
Akryl, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
1 200 zł
Wspomnienie, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
1 200 zł
Wiatrak, 2016
, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Wytrwam, 2016
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Wyświetlacz 8, 2016
Płyta, 60 cm x 53 cm
1 000 zł
1 400 zł
Paganini, 2016
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 000 zł
W poszukiwaniu koloru I, 2016
Akryl, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Ulotne chwile, 2016
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Przebudzenie - dyptyk, 2016
Technika własna, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pasterka, 2016
Akryl, Olej, Płótno, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Time, 2016
Płyta, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Karolina Kucharska
Koń na płótnie, 2016
Akryl, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 000 zł
How fragile we are, 2016
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Popij herbatką, 2016
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Transgressus, 2016
Technika własna, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Deep jewellery class, 2016
Olej, Płótno, 55 cm x 45 cm
1 000 zł
1 000 zł
Daria Grajek
Patynowany brąz, 2016
Kamień, Brąz, 19 cm x 19 cm
1 000 zł