Magdalena Spasowicz biogram
Łazienki - Warszawa, 2004
Olej, Papier
Wymiary: 25.5 cm x 37.5 cm
1 000 zł
1 500 zł
podlega droit de suite
sygn. p.d.: M. Spasowicz 2004, na odwrocie naklejka z galerii Napiórkowska