Maja Berezowska biogram
Krzyś, Beatka i coś puszystego, 1954
Tusz, Papier
Wymiary: 29 cm x 22 cm
2 000 zł
2 000 zł
sygnowany i datowany p.d. 'maja54'
Oryginał ilustracji do powieści satyrycznej Magdaleny Samozwaniec pt. "Błękitna krew", Kraków 1955, s. 62.