Małgorzata Rozmarynowska   biogram

Opieka nad zwierzętami, 2013

Olej, Płótno

Wymiary:   65 cm x 54 cm

3 500 zł
Estymacja 6 000 - 8 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu