Marcin Jaszczak   biogram

Martwa natura z czerwoną butelką (dyptyk), 2012

Olej, Płótno

Wymiary:   60 cm x 110 cm

1 000 zł

Wymiary dyptyku: 60x50 cm oraz 50x60 cm