Michał Smółka biogram
Kazimierz Dolny, 2022
Olej, Płótno
Wymiary: 30 cm x 30 cm
2 000 zł
Estymacja 3 000 - 4 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 30 cm x 30 cm