MICHAŁ WRÓBEL biogram
White. black. on. earth. grey., 2023
Olej, Płótno
Wymiary: 150 cm x 130 cm
1 000 zł
2 800 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 150 cm x 130 cm